IMG 20221005 WA0028

Trnavská Jednota otvorila tri supermarkety

 

COOP Jednota Trnava, s.d., posilnila ku koncu roka 2022 svoj región novými modernými predajňami. Zákazníci v obciach Tureň, Blatné a Špačince sa môžu tešiť a nakupovať v zrekonštruovaných predajniach s moderným zariadením. Deti z materskej školy v Špačinciach priniesli na otvorenie vlastnoručne vyrobený farebný nápis JEDNOTA.

5.októbra bol v obci Tureň sprístupnený nový supermarket. Predajňu slávnostne otvoril predseda predstavenstva COOP Jednoty Trnava, s.d., Ján Štrbo spolu so starostom obce Tureň, Štefanom Čermákom a vedúcou predajne Evou Markovičovou. „Pre našich zákazníkov sme revitalizovali a otvorili novú predajňu typu supermarket v obci Tureň. Predajné priestory s rozlohou 200 m² sme zrekonštruovali a vybavili novým zariadením tak, aby spĺňali moderné štandardy nakupovania. Zákazníkom poskytujeme množstvo rozmanitého sortimentu, vrátane širokej ponuky čerstvých mäsových, pekárenských, mliečnych výrobkov a ovocia – zeleniny,“ uvádza Ján Štrbo, predseda predstavenstva, COOP Jednota Trnava, s.d. Zákazník môže v predajni okrem bežného nákupu využiť i doplnkové služby. Na prevádzke je možné vybrať si hotovosť prostredníctvom služby COOP CashBack. Pomocou služby COOP kasa môže zákazník uhradiť šeky alebo si môže pri nákupe dobiť kredit. Doplnkovou službou je aj možnosť dať si priamo na predajni pripraviť darčekový kôš podľa konkrétnych predstáv a požiadaviek, prípadne zakúpiť darčekové poukážky pre najbližších. Samozrejmosťou je možnosť odovzdať zálohované PET obaly a plechovky prostredníctvom zberného automatu.

 

IMG 20221005 WA0028IMG 20221005 WA0015IMG 20221005 WA0011 1

 

 

Súťaž pre zákazníkov novej predajne

Ďalšiu predajňu typu supermarket otvorila trnavská Jednota v obci Blatné. Predajňa s rozlohou 278 m² bola kompletne zrekonštruovaná a vybavená novým zariadením. Vo svojom tovarovom portfóliu ponúka viac ako 4000 druhov tovarov vrátane pekárenských, mliečnych, mäsových výrobkov, a tiež ovocie – zeleninu. Zákazníci sa v rámci súťaže pri otvorení predajne mohli zapojiť do žrebovania o nákupné poukážky v hodnote 5€ a 20€. Slávnostné otvorenie supermarketu v obci Blatné sa uskutočnilo 12.10.2022 za účasti predsedu predstavenstva COOP Jednoty Trnava, s.d., Jána Štrbu, starostu obce Blatné Rastislava Pera a vedúcej predajne Adriany Stanekovej.

 

 

 

Z predajne MIX supermarket

Poslednou predajňou otvorenou v mesiaci október bola predajňa v obci Špačince. „Pôvodnú menšiu prevádzku typu MIX sme rozšírili zo 100 m² predajnej plochy na 297 m². Stavebné a rekonštrukčné práce trvali necelých 5 mesiacov. Priestory predajne sme vybavili novým zariadením vrátane prekrytých chladiarenských zariadení s ohľadom na šetrnosť k životnému prostrediu. Širokú ponuku tovarov dopĺňajú čerstvé pekárenské, mliečne, mäsové výrobky, ovocie-zelenina. Pridanou hodnotou pre zákazníka je aj dopekanie pečiva priamo v predajni,“ konštatuje J. Štrbo. Predajňa v Špačinciach bola otvorená 26.10.2022 za účasti predsedu predstavenstva COOP Jednoty Trnava, s.d., Jána Štrbu, starostu obce Júliusa Zemka a vedúcej predajne Emílie Kostolanskej. Okrem obyvateľov obce sa otvorenia a sprievodného programu zúčastnili aj deti z materskej školy v Špačinciach, ktoré priniesli vlastnoručne vytvorený originálny nápis JEDNOTA. Zákazníci sa mohli pri otvorení predajne zapojiť do súťaže o nákupné poukážky v hodnote 5€ a 20 €.