Foto otvorenie5

Foto otvorenie5

Dňa 1.3.2024 COOP Jednota Trnava, s.d. rozšírila svoju pôsobnosť o novú predajňu na Hajdóczyho ulici v Trnave. Slávnostným prestrihnutím pásky tak predseda družstva Ing. Ján Štrbo spolu s podpredsedníčkou Ing. Jankou Budinskou a vedúcou predajne pani Luciou Bokorovou oficiálne otvorili dvere novej predajne a privítali prvých zákazníkov.

 

Foto otvorenie2Foto otvorenie1

V roku 2021 pôvodná budova vyhorela a spoločnosť COOP Jednota Trnava, SD sa rozhodla postaviť ju nanovo. Obnovila tak predaj potravín a iného tovaru bežnej spotreby na mieste, kde boli najmä obyvatelia mestskej časti Kopánka zvyknutí dlhé roky nakupovať.

Foto pred otvorenim1Foto pred otvorenim3Foto pred otvorenim6

Nový supermarket ponúka zákazníkom na predajnej ploche 293 m2 viac ako 4500 druhov potravín prevažne slovenskej produkcie. Predajňa je vybavená modernými chladiacimi a mraziacimi samoobslužnými zariadeniami. Otváracia doba predajne je pondelok až piatok od 06:00 do 20:00 hodiny a v sobotu od 06:00 do 14:00 hodiny.

Foto otvorenie4

Veríme, že ak sa rozhodnete našu predajňu navštíviť, ochotný personál Vám s úsmevom poradí pri výbere a budete odchádzať spokojní.