Pokladník/čka – dokladač/ka tovaru – potraviny COOP Jednota Trnava, Špačince

Žiadosti spolu so životopisom posielajte do: 24.04.2024

Pokladník/čka – dokladač/ka tovaru, Špačince

Miesto práce:
Hlavná 180, Špačince

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Termín nástupu:
ihneď

Mzdové podmienky (brutto):
1 000 EUR/mesiac  (1 000,- Eur mesačne pri týždennom úväzku 38,75 vrátane príplatkov a odmien v zmysle platnej kolektívnej zmluvy)

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Čaká Vás rozmanitá práca na predajni, ako je práca s elektrickou registračnou pokladňou, za služobným pultom, kontrola kvality tovaru a záručných lehôt, vykladanie a vystavenie tovaru, či označenie tovaru správnou cenovkou a iné práce súvisiace so zabezpečením chodu predajne.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • práca na HPP bez sprostredkovateľských agentúr
  • možnosť vzdelávať sa a profesijne rásť
  • garancia pravidelnej výplaty mzdy
  • príplatky za prácu v sobotu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • stravné lístky alebo príspevok na stravovanie v hodnote 6,50- Eur
  • 3 dni mimoriadnej dovolenky s náhradou mzdy na kúpeľnú a rehabilitačnú starostlivosť
  • príspevok na rekreáciu
  • organizácia detského tábora pre deti našich zamestnancov a výletov pre zamestnancov
  • príspevok 100,- Eur za každé darovanie krvi
  • mesačný príspevok na cvičenie
  • finančné odmeny pri príležitosti životných a pracovných jubileí
  • finančný príspevok na okuliare až do výšky 100,- Eur
  • preplácanie nákladov spojených s nástupom do zamestnania (vstupná lekárska prehliadka, zdravotný preukaz)
  • odmena za dobre vykonanú prácu
  • voľné nedele – všetky prevádzkové jednotky COOP Jednota Trnava, spotrebné družstvo sú v nedeľu zatvorené

Informácie o výberovom konaní:

Životopis spolu so žiadosťou zasielať na adresu:
praca@tt.coop.sk

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:

Slovenský jazyk – Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Hľadáme bezúhonného človeka so zodpovedným prístupom k práci, ktorý vie komunikovať s ľuďmi a je schopný tímovej práce. Vaša prax v obchode je vítaná, nie je však podmienkou. Za samozrejmosť považujeme zdravotnú spôsobilosť. Dvere dokorán otvárame každému nadšencovi, ktorý má chuť pracovať.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Bajcarová
E-mail: praca@tt.coop.sk